BMW 7 ext

BMW SERII 4 GRAN COUPÉ. SPORTOWA ELEGANCJA W IDEALNEJ OFERCIE.

WYBIERZ BMW SERII 4 GRAN COUPÉ W FINANSOWANIU ALPHABET.

BMW 420i xDrive Gran Coupé w cenie 1597 złotych netto miesięcznie

BMW 430i xDrive Gran Coupé w cenie 1741 złotych netto miesięcznie

Opłata wstępna - 0%
Okres leasingu - 36 miesięcy
Łączny limit kilometrów - 45 tys.

Oferta dotyczy finansowania Alphabet i jest dostępna po wypełnieniu formularza u dołu strony.

Sportowe coupé i elegancki czterodrzwiowy samochód. Rezultat takiego połączenia jest bardzo obiecujący: więcej stylu, więcej przestrzeni, więcej dynamiki. BMW serii 4 Gran Coupé spełnia wszelkie oczekiwania pod względem wrażeń z jazdy. Zaraz po zajęciu miejsca za kierownicą wiadomo już, co to jest sportowa elegancja w idealnej formie.

Wyobraź sobie, że Twoje ciało miękko zapada się w sportowym fotelu, który dopasowuje się do Twojej ergonomii utrzymując kręgosłup w prawidłowym położeniu, a otaczające światło nadaje klimatycznej, relaksującej atmosfery. Dotykasz kierownicy, której komfortowa miękkość otacza Twoje dłonie. Nie chcesz oderwać od niej rąk. Właściwie nie musisz. Biegi zostawiasz automatycznej skrzyni, a usługa Concierge przez całą dobę, 365 dni w roku spełnia Twoje życzenia i potrzeby pojawiające się na drodze. Zamówi stolik w restauracji czy kupi bilety na koncert. Uff, jeden problem z głowy. Zastanawiasz się, gdzie skręcić, by dotrzeć do celu? System nawigacyjny Professional perfekcyjnie doprowadzi Cię tam, gdzie zdecydujesz i poinformuje o utrudnieniach w ruchu. Drogę czytelnie pokaże ekran ciekłokrystaliczny o przekątnej 8,8", a cyfrowe zegary wyświetlą najważniejsze informacje bez odwracania Twojej uwagi od jazdy. Radości z jazdy.

Marzenie? Nie, to seria 4 Gran Coupe. Wypełnij formularz, by otrzymać ofertę.

Prosimy zaznaczyć co najmniej jedną formę kontaktu, abyśmy mogli skontaktować się z Państwem w sprawie samochodu.

Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i powinny być poczytywane wyłącznie za zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego) i są skierowane wyłącznie do przedsiębiorców. Informacje mają charakter wstępny i odnoszą się do pojazdu o wskazanych parametrach, a wygląd pojazdu może różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu lub obrazie. Warunki finansowania uzależnione są od sytuacji prawnej i prawnej klienta oraz proponowanych zabezpieczeń. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. 

Wypełnij formularz, by otrzymać ofertę.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Smorawiński sp. z o.o. za pośrednictwem
Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.