trade in

WYCEŃ SWOJE AUTO I ZOSTAW JE NAM.

ODKUPIMY TWOJE AUTO NIEZALEŻNIE OD MARKI.

Chcesz w łatwy i komfortowy sposób zamienić swój obecny samochód na nowe BMW? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę. Możesz zostawić nam auto w rozliczeniu, a my zajmiemy się resztą. W kilku prostych krokach wyjedziesz z naszego salonu nowym BMW i będziesz mógł cieszyć się prawdziwą radością z jazdy.

1. Poznajmy się lepiej. 

Zostaw nam dane o swoim pojeździe, wypełniając formularz. Będą nam potrzebne do przygotowania wstępnej wyceny, którą otrzymasz od nas drogą mailową. Tu możemy zakończyć, chociaż chętnie się z Tobą spotkamy i zobaczymy Twój samochód na żywo. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze!

2. Spotkajmy się. 

Ty pijesz kawę, a my w tym czasie sprawdzamy stan techniczny auta. Zaproponujemy Ci korzystną cenę, która będzie stanowić Twój wkład własny.

3. Moment dla Ciebie.

Zapoznaj się z ofertą i zdecyduj co dalej. Przedstawimy oferty odpowiadające Twoim potrzebom. Zaproponujemy model nowego BMW oraz korzystne rozwiązania finansowe i ubezpieczeniowe. Wszystko w ciągu jednego spotkania. 

4. Coś się kończy, coś zaczyna.

Wyjedź z salonu swoim nowym BMW. Wszystkie formalności załatwimy za Ciebie - w jednym miejscu. W dniu wydania zostawisz swój dotychczasowy samochód w rozliczeniu i wyjedziesz na drogę swoim nowym BMW.   

A jeśli po prostu chcesz dowiedzieć się na ile wyceniamy wartość auta, którym jeździsz, wypełnij formularz. Nasz doradca ds. odkupu przedstawi Ci ofertę. Pamiętaj, to Ty decydujesz!

WYCEŃ SWOJE AUTO.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Smorawiński sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.