CHROŃ CO WAŻNE.

NAJCZYSTSZE POWIETRZE W TWOIM BMW.

CHROŃ CO WAŻNE.

NAJCZYSTSZE POWIETRZE W TWOIM BMW.

CIESZ SIĘ ŚWIEŻYM POWIETRZEM.

BMW zapewnia najwyższe standardy, oferując najlepszy na rynku filtr kabinowy BMW Fine Dust Filter.

Dzięki najlepszemu na rynku filtrowi antysmogowemu BMW, powietrze wewnątrz Twojego BMW może być tak czyste i świeże, jak nigdy przedtem. Wykorzystanie innowacyjnej technologii sprawia, że szkodliwe cząstki wewnątrz auta zostają ograniczone do absolutnego minimum, znacząco poprawiając jakość powietrza, którym oddychasz w trakcie jazdy. Wydajność filtracji pyłków PM 10 dochodzi do 99,5% oraz PM 2,5 do 70%.

Ponadto filtr zatrzymuje bakterie i alergeny oraz oczyszcza powietrze wewnątrz auta, co jest niezwykle istotne dla zdrowia dzieci oraz osób zmagających się z alergią.

Wypróbuj nowy filtr antysmogowy BMW, oddychaj swobodnie i poczuj czystą radość z jazdy, bez względu na poziom zanieczyszczeń na zewnątrz pojazdu.

ODETCHNIJ I POZNAJ NAJWAŻNIEJSZE
KORZYŚCI FILTRA POWIETRZA.

BMW Fine Dust Filter jest nowoczesnym i zaawansowanym Technologicznie zamiennikiem mikrofiltra systemu klimatyzacji w Twoim aucie. Poznaj jego liczne zalety i wyjątkowość oferty.

POCZUJ RÓŻNICĘ.

Dzięki najlepszemu na rynku filtrowi BMW Fine Dust Filter, powietrze wewnątrz Twojego BMW może być tak czyste i świeże, jak nigdy przedtem. BMW Fine Dust Filter wykorzystuje innowacyjną technologię, aby zredukować szkodliwe cząstki do absolutnego minimum. Wypróbuj nowy filtr kabinowy BMW, oddychaj swobodnie i poczuj czystą radość z jazdy, bez względu na poziom zanieczyszczeń na zewnątrz pojazdu.

Zapytaj o BMW FINE DUST FILTER.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Smorawiński sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody