salon wejście

BEZPIECZEŃSTWO W BMW SMORAWIŃSKI

W TROSCE O WASZE I NASZE BEZPIECZEŃSTWO.

Drodzy klienci, 

Zdrowie pracowników, partnerów i Was – naszych Klientów – to kwestia priorytetowa. Dlatego wdrożyliśmy szereg środków zaradczych, solidarnie dbając o Wasze i wspólne bezpieczeństwo. Potwierdza to DEKRA, która przeprowadziła u nas audyt wdrożonych standardów i praktyk przyznając nam 100% gotowości.

Przede wszystkim zachowujemy dystans 2m, zasłaniamy drogi oddechowe i regularnie dezynfekujemy dłonie, długopisy i często dotykane powierzchnie. Dbamy również o czystość naszych samochodów. 

W tych trudnych chwilach wciąż służymy Wam tak, jak potrafimy najlepiej, dochowując wszelkich zaleceń. Jesteśmy też dla was online, gdzie doradzamy bez konieczności wychodzenia z domu, a także prezentujemy samochody za pomocą wideo. 


Digital Car Service

Nowością w naszym salonie jest bezkontaktowe przyjęcie samochodu do serwisu i jego późniejszy odbiór w kluczykomacie.

Jak to działa? To proste: 

Możesz nam zlecić naprawę lub inną usługę bez wychodzenia z domu za pomocą aplikacji BMW Connected, przez stronę www lub telefonicznie, my ją potwierdzimy i wyślemy Ci QR kod, którym otworzysz jedną z dostępnych przed salonem skrytek. 

W skrytce zostawisz kluczyki, które potem trafią do naszego serwisu w zdezynfekowanym woreczku.

O postępach prac będziemy Cię informować na bieżąco, a po skończonym serwisie samodzielnie odbierzesz kluczyki z kluczykomatu i będziesz mógł dalej cieszyć się radością z jazdy. 

Wszystko dla twojego komfortu i bezpieczeństwa. 
Bądźcie bezpieczni.

Wasz zespół BMW Smorawiński

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Smorawiński sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.