Corporate sales

SPRZEDAŻ FLOTOWA W BMW SMORAWIŃSKI.

OD PONAD 30 LAT DOSTARCZAMY RADOŚĆ Z JAZDY RÓWNIEŻ KLIENTOM KORPORACYJNYM.

Niegdyś samochód firmowy kojarzył się z bazową wersją modelu popularnej marki w białym kolorze i założoną kratką z tyłu. Dzisiaj takie myślenie o flocie to przeszłość. Samochód firmowy może budzić emocje, kojarzyć się z prestiżem, komfortem, a przede wszystkim bezpieczeństwem. To wizytówka firmy na którą zwrócą uwagę partnerzy biznesowi, a pracownicy docenią.

Niezależnie czy jest to miejskie BMW serii 1, uniwersalne BMW serii 5 czy luksusowe BMW serii 7, a może stylowe i zwinne MINI Hatch – w BMW i MINI Smorawiński znajdziesz samochód dopasowany do potrzeb Twojej firmy w konkurencyjnym finansowaniu.


OFERTA USZYTA NA MIARĘ

Przewagą sprzedaży korporacyjnej w BMW Smorawiński jest powołany dedykowany zespół flotowy. Stawiamy na zindywidualizowane podejście i zapewnienie najlepszej obsługi na każdym etapie sprzedaży, szukając optymalnych rozwiązań i oszczędzając Twój czas.

Bo wiemy jak ważny w biznesie jest czas. Dokładamy wszelkich starań, by w pełni opiekować się klientem od początku rozmów i podpisania umowy, przez wydanie po dalszą obsługę serwisową. Od startu do mety realizujemy wszelkie formalności, organizujmy transport i robimy wszystko, co jest potrzebne, by dostarczyć auta bezpośrednio do firmy.

Jesteśmy partnerem biznesowym, któremu możesz zaufać. 

DOPASOWANE FINANSOWANIE

Dzięki elastycznym rozwiązaniom finansowym możemy konkurować z markami popularnymi dostarczając samochody wysokiej jakości w niskich ratach miesięcznych.  

Poznaj portfolio innowacyjnych produktów leasingowych, finansowania i ubezpieczeniowych:

BMW Comfort Lease

Połącz zalety podatkowe leasingu operacyjnego z niskim obciążeniem miesięcznym, minimalizację kosztów finansowania pojazdu, gwarancję odkupu i możliwość zmiany samochodu na nowy po zakończeniu umowy leasingu.

BMW Leasing

Swobodnie dobierz do swoich potrzeb okres umowy, opłatę wstępną, a także kwotę wykupu. W każdym z wariantów możesz być pewny, że zaoferujemy Ci wyjątkowo korzystne finansowanie.

Finansowanie Alphabet

Alphabet jest częścią Grupy BMW i jednym z czterech największych dostawców usług Car Fleet Management w Europie oferujący m.in. rozwiązania leasingowe i popularny najem długoterminowy dla firm. Płacąc stałą niską ratę, zbudujesz flotę na własnych zasadach. A co więcej, nie będziesz przejmować się kosztami serwisu. Rata zawierać będzie kompleksowy pakiet usług serwisowych.

Dowiedz się więcej o sposobach finansowania na: bmw-smorawinski.pl/bmw-financial-services 

WYJĄTKOWE DOZNANIA. DEDYKOWANE WYDARZENIA.

Zaoferuj swoim pracownikom niezapomnianie wrażenia. Wspólnie z Tobą zorganizujemy unikalne wydarzenie, które pozostanie w pamięci i zbuduje pozytywny wizerunek firmy.

Zobacz co przygotowaliśmy dla firmy Żabka.

W dniu odbioru samochodów zaprosiliśmy wszystkich do profesjonalnego centrum szkoleniowego Bednary Driving City, gdzie pod okiem certyfikowanego instruktora BMW Driving Experience, pracownicy firmy Żabka mogli doszkolić swoje umiejętności i nauczyć się prawidłowych reakcji w nieprzewidzianych sytuacjach. Wszystko po to, by dostarczyć niezapomnianych emocji i przekazać praktyczną wiedzę z zakresu bezpiecznej i dynamicznej jazdy. 

OBEJRZYJ RELACJĘ Z EVENTU:

driving experience
Żabka
Driving experience
Driving experience
Driving experience
Driving experience
Driving experience
Driving experience
Driving experience
Driving experience
Żabka
Żabka
Żabka
Żabka
BMW Smorawiński flota
BMW flota

WYPEŁNIJ FORMULARZ, A MY ODDZWONIMY BY UMÓWIĆ WIZYTĘ W DOGODNYM DLA CIEBIE MIEJSCU RÓWNIEŻ ONLINE.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Smorawiński sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.