Wybierz Nowe BMW.

Zostaw Swoje auto w rozliczeniu.

Wymień auto na nowe BMW.

Wybierz Nowe BMW.

Zostaw Swoje auto w rozliczeniu.

Marzysz o nowym BMW? Sprawdź nasze oferty i zostaw swój obecny samochód w rozliczeniu niezależnie jaką marką teraz jeździsz. Kwotę za odkup możesz przeznaczyć na wpłatę własną. Brzmi świetnie?

Wybierz swoje nowe BMW.

Wybierz nowe BMW Serii 5.

Już za 2 128 zł netto /mies.

Poznaj BMW 520d xDrive w korzystnym finansowaniu z ratą 2 128,93 zł netto/mies. przy wpłacie własnej 30% na okres 36 miesięcy.

Wymień samochód na nowe BMW

Wybierz nowe BMW X2.

Już za 1 262 zł netto /mies.

Poznaj X2 sDrive18i w korzystnym finansowaniu z ratą 1 262,38 zł netto/mies. przy wpłacie własnej 30% na okres 36 miesięcy.

Wymień samochód na nowe BMW

Wybierz nowe BMW X3.

Już za 2 095 zł netto /mies.

Poznaj X3 xDrive20d w korzystnym finansowaniu z ratą 2 095,63 zł netto/mies. przy wpłacie własnej 30% na okres 36 miesięcy.

Wymień samochód na nowe BMW

Interesuje Cię inny model BMW? Wypełnij formularz, a nasz doradca pomoże znaleźć idealny samochód dla Ciebie.

WYCEŃ SWOJE AUTO I ZOSTAW JE NAM.

ODKUPIMY TWÓJ SAMOCHÓD NIEZALEŻNIE OD MARKI. A UZYSKANĄ KWOTĘ PRZEZNACZYSZ NA ZAKUP NOWEGO BMW!

Chcesz w łatwy i komfortowy sposób zamienić swój obecny samochód na nowe BMW? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę. Możesz zostawić nam auto w rozliczeniu i wpłacić uzyskaną kwotę jako wkład własny na nowe BMW lub opłatę pierwszych rat. W kilku prostych krokach wyjedziesz z naszego salonu swoim wymarzonym samochodem i będziesz mógł cieszyć się prawdziwą radością z jazdy.

Jak to działa?

Nowe BMWNowe BMWNowe BMWNowe BMW

1. Poznajmy się lepiej.

Zostaw nam dane o swoim pojeździe, wypełniając formularz. Będą nam potrzebne do przygotowania wstępnej wyceny, którą otrzymasz od nas drogą mailową. Tu możemy zakończyć, chociaż chętnie się z Tobą spotkamy i zobaczymy Twój samochód na żywo. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze! A jeśli marzysz o zmianie na nowe BMW uzupełnij również informację jaki model Cię interesuje.

2. Spotkajmy się.

Ty pijesz kawę, a my w tym czasie sprawdzamy stan techniczny auta. Zaproponujemy Ci korzystną cenę, która będzie stanowić Twój wkład własny na nowy model BMW.

3. Moment dla Ciebie.

Zapoznaj się z ofertą i zdecyduj co dalej. Przedstawimy oferty odpowiadające Twoim potrzebom. Zaproponujemy model nowego BMW oraz korzystne rozwiązania finansowe i ubezpieczeniowe, w tym wykorzystanie kwoty z odkupu na wpłatę własną. Wszystko w ciągu jednego spotkania.

4. Coś się kończy, coś zaczyna.

Wyjedź z salonu swoim nowym BMW. Wszystkie formalności załatwimy za Ciebie - w jednym miejscu. W dniu wydania zostawisz swój dotychczasowy samochód w rozliczeniu i wyjedziesz na drogę swoim nowym BMW.

A jeśli po prostu chcesz dowiedzieć się na ile wyceniamy wartość auta, którym jeździsz, wypełnij formularz. Nasz doradca ds. odkupu przedstawi Ci ofertę. Pamiętaj, to Ty decydujesz!

Wyceń swoje auto. Poznaj ofertę na wymarzone BMW.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Smorawiński sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.