fine dust filter

BMW SMORAWIŃSKI I EMPIK OGŁASZAJĄ WSPÓŁPRACĘ.

NAJWIĘKSZY SKLEP INTERNETOWY BMW OD BMW SMORAWIŃSKI ŁĄCZY SIŁY Z EMPIK.COM I UDOSTĘPNIA SWOJĄ OFERTĘ W JEDNEJ Z NAJPOPULARNIEJSZYCH PLATFORM E-COMMERCE W POLSCE.
Części i akcesoria BMW i BMW Motorrad już od kilku lat można zakupić bez wychodzenia z domu w platformie zakupowej BMWSklep.pl prowadzonej przez nasze dealerstwo, BMW Smorawiński. W sklepie oprócz szerokiej oferty części dedykowanej posiadaczom BMW, znajdziemy też bogatą ofertę akcesoriów lifestyle i gadżetów BMW dla fanów niemieckiej marki. Naszą przewagą na rynku jest dostępność produktów. Znakomita część oferty dostępna jest od zaraz, dzięki posiadaniu największego w Polsce magazynu zlokalizowanego w Poznaniu. Tak duży magazyn daje nam swobodę w podejmowaniu decyzji o poszerzaniu dostępnej oferty i utrzymywaniu stałego poziomu zatowarowania produktami gotowymi do odbioru. 

Nasz sklep internetowy odwiedzają przede wszystkim posiadacze samochodów i motocykli BMW kojarzący dealera BMW Smorawiński z ponad 30-letnią obecnością na rynku, za którą stoi jakość i doświadczenie w obsłudze klienta. To naturalni odbiorcy naszej oferty, którzy wraz z rosnącym rynkiem marek premium w Polsce, nieustannie przybywają. 

Potencjał naszej oferty to jednak nie tylko właściciele BMW to też fani marki i motoryzacji w ogóle. Dlatego w czerwcu podjęliśmy strategiczną decyzję o chęci poszerzenia swojego portfolio odbiorców również o osoby niebezpośrednio związane z BMW, ale interesujące się motoryzacją czy poszukujące dobrych jakościowo produktów np. na prezent. Zależy nam, by marka BMW stawała się bardziej dostępna i zauważalna w sprzedaży online. 

Naturalnie nasza uwaga skierowała się ku jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek prowadzących sprzedaż online, tj. Empik. Renoma i zaufanie jakim cieszy się Empik jest bliska naszym wartościom, dlatego postanowiliśmy dołączyć do zaufanych firm na Empik.com i udostępnić naszą ofertę na tej platformie. 

W ofercie znajdziemy ponad 1000 produktów, w tym najnowsze kolekcje BMW i BMW Motorrad lifestyle charakteryzujące się ponadczasowością i minimalizmem typowym dla marki BMW. W ofercie możemy zobaczyć ubrania, czapki, torby i plecaki, akcesoria piśmiennicze, a także drobne gadżety, breloki czy kubki. Ofertę uzupełniają akcesoria dedykowane samochodom i motocyklom BMW, takie jak kaski i odzież motocyklowa, dywaniki, kosmetyki do pielęgnacji, systemy transportowe, felgi a nawet kompletne koła letnie i zimowe.  

Wejście z ofertą akcesoriów BMW w przestrzeń e-commerce Empik.com to pierwszy taki krok dealera samochodowego w Polsce.  Mamy nadzieję, że oferta BMW Smorawiński będzie się poszerzać, a odbiorcy chętnie będą wybierać produkty BMW. Wierzymy też, że moment styku z marką premium w popularnym serwisie może rozpocząć motoryzacyjną pasję i rozbudzić pożądanie posiadania samochodu czy motocykla marki BMW we własnym garażu.

Pełną ofertę można znaleźć TUTAJ.

Aktualności.