my bmw app

APLIKACJA MY BMW.

ODKRYJ ZALETY APLIKACJI MY BMW.

Aplikacja My BMW pasuje do Ciebie tak samo jak Twoje BMW. Stanowi bezpośrednie połączenie z pojazdem i światem BMW, nawet jeśli akurat nie siedzisz w swoim BMW. Dzięki nowoczesnej stylistyce, intuicyjnej obsłudze i rozbudowanym funkcjom aplikacja My BMW jest Twoim codziennym towarzyszem mobilności.

5 NAJWAŻNIEJSZYCH CECH NOWEJ APLIKACJI MY BMW.

  • Natychmiastowy dostęp do statusu pojazdu i jego funkcjonalności
  • Bezpośredni dostęp do BMW Service
  • Inteligentne usługi umilające i ułatwiające korzystanie z elektromobilności
  • Obszerna nawigacja i mapy ułatwiające podróż
  • Regularne aktualizacje i rozszerzenia funkcji

SPRAWDZANIE STANU POJAZDU.

Dzięki aplikacji My BMW masz zawsze wszystko pod kontrolą bez konieczności chodzenia do swojego BMW. Czy zasięg jest wystarczający na spontaniczną wycieczkę? Jaki był jeszcze raz stan licznika kilometrów? Czy wszystkie drzwi są zamknięte?

DOSTĘP DO MOJEGO POJAZDU W DRODZE.

Czy zamknąłem samochód i gdzie on dokładnie stoi? Usługi zdalne umożliwiają bezpośredni dostęp do pojazdu na odległość za pośrednictwem aplikacji My BMW. Przewietrz swoje BMW jeszcze przed rozpoczęciem jazdy lub zablokuj je z dowolnego miejsca za pomocą smartfona.

W ten sposób smartfon staje się kluczykiem cyfrowym: za pomocą aplikacji My BMW możesz utworzyć kluczyk cyfrowy BMW i zapisać go na kompatybilnym smartfonie.

ZARZĄDZANIE SERWISEM.

Kiedy wypada kolejny przegląd Twojego BMW? Aplikacja My BMW wie dokładnie, czego potrzebuje Twój samochód, i poinformuje Cię, kiedy Twoje BMW będzie ponownie potrzebować serwisu. Aplikacja My BMW stanowi także bezpośrednie połączenie z Twoim dealerem BMW. Od wyszukiwania do ustalenia terminu wizyty w serwisie wszystko odbywa się szybko, wygodnie i bez opóźnień.

JAZDA ELEKTRYCZNA I ZBIERANIE PUNKTÓW BMW.

Dzięki programowi lojalnościowemu BMW Points jako kierowca wybranego modelu hybrydowego plug-in BMW zbierasz punkty za każdy kilometr przejechany wyłącznie elektrycznie. Możesz je zbierać i wymieniać w aplikacji My BMW za pomocą konta BMW Charging. Otrzymujesz za nie nagrody – początkowo w postaci bezpłatnego ładowania w BMW Charging.

ZAWSZE MIEJ OKO NA SWÓJ SAMOCHÓD.

Miej otoczenie Twojego BMW zawsze pod kontrolą, aby upewnić się, że z Twoim samochodem wszystko jest w porządku. Usługi zdalne i Remote 3D View pozwalają obserwować otoczenie samochodu z dowolnej perspektywy lub zablokować drzwi za pomocą aplikacji My BMW. 

Aktualności.