THE NEW
iX2

BMW ELECTRIFIED

ELEKTRYCZNA RADOŚĆ Z JAZDY.


Nowe BMW iX2 łączy radość z elektrycznej jazdy z dużą ilością przestrzeni i wyrazistym, nowoczesnym designem. Sportowe i muskularne z zewnątrz, eleganckie w środku – dzięki dalekiemu zasięgowi nowego BMW iX2 dotrzesz nim do wszystkich codziennych celów bez lokalnych emisji, za to w typowym dla BMW komforcie. Odkryj wszystkie warianty modelu BMW iX2, jego opcje wyposażenia i dane techniczne oraz zróżnicowane możliwości leasingu i finansowania.

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY

WYRAZISTA PREZENCJA.

RÓWNIEŻ W CIEMNOŚCI: NIE DO POMYLENIA.

Atrapa chłodnicy BMW Iconic Glow szczególnie przyciąga wzrok w ciemności, zarówno przy postoju, jak i podczas jazdy: białe światło pięknie podkreśla kontury charakterystycznego grilla. Innowacyjna technologia światłowodu LED pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów świetlnych, widocznych podczas jazdy oraz otwierania i zamykania pojazdu.

Muskularny wygląd, który przyciąga wzrok.

Atletyczny charakter, który widać na pierwszy rzut oka. Pakiet sportowy M uzupełnia muskularny wygląd Twojego BMW. Liczne detale i elementy wyposażenia dodają samochodowi bardziej drapieżną prezencję.

Unikatowe obręcze kół.

20-calowe obręcze kół M ze stopów lekkich Double Spoke 873 M Bicolor Midnight Grey, frezowane. 8J x 20, opony 245/40 R20.

Więcej światła, lepsza widoczność.

Reflektory diodowe zapewniają optymalną ilość światła na drodze. Dla bezpiecznej jazdy z doskonałym oświetleniem na ciemnych drogach. Również lampy tylne działają w technologii diodowej.
STYLISTYKA WNĘTRZA

DESIGN BEZ KOMPROMISÓW.

JAZDA NIEMAL JAK POD GOŁYM NIEBEM.

Szklany dach panoramiczny sprawia, że wnętrze wydaje się jeszcze większe. Do środka wpada więcej światła i na wszystkich miejscach można cieszyć się przestronną atmosferą.

Więcej funkcji i intuicyjna obsługa.

Za pomocą zakrzywionego wyświetlacza i BMW Live Cockpit Professional z systemem operacyjnym 9 można w wyjątkowo prosty sposób obsługiwać odtwarzanie muzyki, nawigację i ustawienia pojazdu.

Znakomity pod względem brzmienia i wyglądu.

Intensywne, zrównoważone brzmienie inspiruje. Dzięki dwunastu głośnikom i mocy 205 W zestawu głośnikowego Hi-Fi Harman Kardon dźwięk wypełnia całe wnętrze Twojego BMW.

Sportowe i indywidualne.

Ergonomiczne sportowe fotele zapewniają podparcie podczas dynamicznego pokonywania zakrętów i przy sportowej jeździe. Ustawienia fotela wygodnie określisz ręcznie. Ciesz się sportowym fotelem idealnie dopasowanym do Twoich potrzeb.
TECHNOLOGIE

INNOWACYJNY SYSTEM ROZRYWKI.

GRY W PODRÓŻY.

Czy to gra w pojedynkę czy z innymi – AirConsole Gaming zamienia Twoje BMW w konsolę do gier. Zdobywaj kolejne wyniki na zakrzywionym wyświetlaczu BMW podczas postoju albo konkuruj z innymi pasażerami. Funkcję kontrolerów pełnią smartfony. Wystarczy zeskanować kod QR na wyświetlaczu kontrolnym i rozpocząć grę.[5]

W pełni zintegrowany streaming wideo.

Oglądaj filmy i seriale w swoim BMW. Dzięki streamingowi filmów w wysokiej rozdzielczości na wyświetlaczu kontrolnym czekanie robi się krótsze.[6]

Większy porządek, większy komfort.

Podstawka do ładowania bezprzewodowego umożliwia wygodne ładowanie smartfona bez użycia kabla. W powiększonym schowku jest też miejsce na większe urządzenia – w zasięgu ręki, bez uciążliwych kabli.

Z wyświetlaczem Head-Up wszystko masz w zasięgu wzroku.

Wyświetlacz Head-Up BMW wyświetla wskazówki dotyczące nawigacji i jazdy bezpośrednio w polu widzenia kierowcy. Dla pełnej koncentracji na drodze.
WIĘCEJ ŁĄCZNOŚCI.

WIĘCEJ ŁĄCZNOŚCI.

Poznaj pakiet BMW Digital Premium[3] z dodatkowymi funkcjami cyfrowymi – zacznij od bezpłatnej wersji próbnej:

  • Dzięki rozszerzonym funkcjom BMW Maps masz dostęp do informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym na całej mapie (także bez aktywnej trasy)
  • Dostęp do aplikacji z muzyką, rozrywką i wiadomościami – wraz z wolumenem danych i regularnymi aktualizacjami
  • Dzięki dodatkowym funkcjom personalizacji inteligentny asystent osobisty BMW uczy się Twoich nawyków i na życzenie automatycznie wykonuje za Ciebie drobne czynności

Ładowanie

PROSTE ŁADOWANIE. KIEDY CHCESZ.

Proste i komfortowe ładowanie w domu.

Szybka ładowarka uniwersalna lub stacja Wallbox umożliwiają proste i bezpieczne ładowanie. Znajdź swoje indywidualne rozwiązanie do ładowania.

Ładowanie w jednej z największych sieci w Europie.

Dzięki BMW Charging możesz ładować samochód w całej Europie w jednej z największych publicznych sieci ładowania. Wszystko, czego do tego potrzebujesz, masz na wyposażeniu.

Connected Home Charging.

Inteligentne sterowanie pozwala optymalizować procesy ładowania, np. poprzez maksymalne wykorzystanie energii z własnej instalacji fotowoltaicznej.
USŁUGI FINANSOWE BMW DOTYCZĄCE BMW iX2.
FINANSOWANIE I LEASING

USŁUGI FINANSOWE BMW DOTYCZĄCE BMW iX2.

Kredyt czy leasing – każda z naszych ofert jest indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb i życzeń.

ZAPYTAJ O ELEKTRYCZNE BMW iX2.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Smorawiński sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody


Informacje o leasingu.

*Koszt leasingu odpowiada całkowitej sumie opłat 101% ceny pojazdu przy następujących parametrach: opłata wstępna 10%, okres leasingu 24 miesiące, wykup 19%. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca. BMW Leasing 101% jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowany na zdjęciach model może różnić się wersją silnika oraz może zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne w kontakcie z nami.

**Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW iX2 xDrive30 za 267 000 zł. Opłata wstępna 22%, okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne w kontakcie z nami.

Zużycie i emisja CO₂.

BMW iX2 xDrive30[1]: Zużycie energii, cykl mieszany WLTP w kWh/100 km: 17,7–16,3; zasięg elektryczny WLTP w km: 417–449
[1] Zasięg zależy od różnych czynników, przede wszystkim: indywidualnego stylu jazdy, uwarunkowań trasy, temperatury zewnętrznej, ogrzewania, klimatyzacji i zastanej temperatury.
[2] Tymczasowe podwyższenie przez <10 sekund w stosunku do podanej wartości znamionowej.
[3] BMW Digital Premium to płatna subskrypcja. Niektóre funkcje wymagają łączności z internetem. BMW Digital Premium nie obejmuje zakupów w aplikacji.
[4] Wydajność ładowania zależy od poziomu naładowania, temperatury otoczenia, indywidualnego stylu jazdy i korzystania z odbiorników energii. Przedstawione wartości zasięgu obliczono przy założeniach WLTP Best Case. Czasy ładowania obliczono przy założeniu temperatur otoczenia 23°C oraz uprzedniej jazdy i mogą być inne, zależnie od zachowania użytkownika.
[5] AirConsole Gaming nie jest przeznaczony do użytku kierowcy podczas jazdy.
[6] Wideo Streaming nie jest przeznaczony do użytku kierowcy podczas jazdy.

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂, zużycia energii i zasięgu na napędzie elektrycznym zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Zakresy danych WLTP uwzględniają wszelkie wyposażenie dodatkowe (w tym przypadku z rynku niemieckiego). W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Ponadto zgodnie z rozporządzeniem UE 2022/195 od 01.01.2023 r. w certyfikatach zgodności WE wartości NEDC nie będą już obowiązywać . Więcej informacji o procedurze pomiarowej WLTP można znaleźć na stronie www.bmw.com/wltp

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa, zużycia energii oraz emisji CO₂ nowych samochodów osobowych można uzyskać we naszych salonach sprzedaży.

Aktualności.