X3

JUŻ ZA 1900 PLN NETTO/MIES. W BMW COMFORT LEASE.*

SPORTOWE I EKSKLUZYWNE.


BMW X3 to połączenie mocy i wytrzymałości. Dzięki silnikowi TwinPower Turbo i inteligentnemu napędowi, ten samochód zapewni niezapomniane wrażenia z jazdy. Niezależnie od tego czy masz ochotę przejechać się po mieście, czy też wybrać się w bardziej wymagające rejony, BMW X3 sprosta wszelkim oczekiwaniom. Dodatkowo wnętrze zostało specjalnie zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie kierowcy oraz pasażerów, dzięki czemu każda podróż przyniesie niezwykłą radość z jazdy.

X3

DYNAMIKA JAZDY.

BMW X3

DYNAMIKA JAZDY BMW X3.

Oprócz swojej inteligentnej koncepcji lekkiej konstrukcji wyjątkowym rozwiązaniem są aktywne klapy powietrza w atrapie chłodnicy Active Air Stream BMW X3 – przy małym zapotrzebowaniu na chłodzenie jedna klapa powietrzna automatycznie się zamyka, co jeszcze bardziej poprawia aerodynamikę pojazdu.

KOMPONENTY NAPĘDU I UKŁADU JEZDNEGO.

Silniki TwinPower Turbo.

Oba warianty – silniki benzynowe i wysokoprężne – 4-cylindrowego rzędowego silnika BMW TwinPower Turbo o pojemności 2,0 l zapewniają maksymalną przyjemność z jazdy. Wyróżnia je pełny temperamentu przyrost mocy oraz spontaniczna reakcja już w niskim zakresie obrotów.

BMW xDrive.

Inteligentny napęd na wszystkie koła BMW xDrive adaptacyjnie i płynnie rozdziela napęd na koła przednie i tylne, poprawiając trakcję, dynamikę jazdy i zwiększając bezpieczeństwo jazdy w każdej sytuacji.

Adaptacyjny sportowy układ kierowniczy.

Adaptacyjny sportowy układ kierowniczy z funkcją Servotronic umożliwia bardziej bezpośrednie i zwinne kierowanie pojazdem przy mniejszym nakładzie siły. Ułatwia to prowadzenie w sportowym stylu oraz zmniejsza nakład siły potrzebnej podczas parkowania i skręcania.

Sportowa skrzynia Steptronic.

8-stopniowa sportowa skrzynia Steptronic umożliwia bardzo sportową zmianę biegów. Zarówno automatycznie, jak i ręcznie łopatkami przy kierownicy lub dźwignią biegów, umożliwiając komfortową albo dynamiczną jazdę.
STYLISTYKA X3

WYRAZISTA I NOWOCZESNA.


Wnętrze zachwyca nową konsolą środkową z listwami ozdobnymi w błyszczącym kolorze czarnym oraz nowymi elementami obsługi klimatyzacji. Standardowe fotele sportowe w wersji Sensatec perforowany oraz duży, 10,25-calowy centralny wyświetlacz informacyjny, który na życzenie można rozbudować do 12 cali, zapewniają więcej komfortu i intuicyjną obsługę.

BMW i5 M60.

JAZDA NIEMAL JAK POD GOŁYM NIEBIEM.

Szklany dach panoramiczny sprawia, że wnętrze wydaje się jeszcze większe. Do środka wpada więcej światła i na wszystkich miejscach można cieszyć się przestronną atmosferą.

BMW Live Cockpit Plus.

To, co ważne, zawsze w zasięgu wzroku: BMW Live Cockpit Professional z dużym zakrzywionym ekranem, wyświetlaczem Head-Up oraz funkcją Augmented View w nawigacji i systemach wspomagających kierowcę.

Sportowe fotele przednie.

Indywidualnie regulowane sportowe fotele przednie charakteryzują się licznymi możliwościami ustawień ręcznych, m.in. długości siedziska oraz nachylenia oparcia. Wyższe podparcia boczne siedziska i oparcia gwarantują doskonałą ergonomię i lepsze trzymanie boczne. 

Galwanizowane wykończenia elementów obsługi.

Opcjonalne, galwanizowane wykoniczenia elementów obsługi, takich jak przełączniki podnośników szyb, przyciski wielofunkcyjne na kierownicy, panel przełączników w drzwiach i przełącznik blokady drzwi, nadają wnętrzu szlachetny, luksusowy charakter.
BMW X3 xDrive30e

X3 PLUG IN.


Dzięki BMW X3 xDrive30e doświadczysz ekologicznej mobilności i wydajnej dynamiki jazdy. Odkryj liczne zalety tego innowacyjnego samochodu hybrydowego BMW i dowiedz się więcej o koncepcji napędu, dynamice jazdy, BMW Charging i praktycznych usługach cyfrowych BMW ConnectedDrive.

BMW

Technologia hybrydowa plug-in w BMW X3 xDrive30e.

Hybryda plug-in BMW X3 xDrive30e łączy w sobie napęd elektryczny BMW eDrive z mocnym silnikiem spalinowym BMW. Napęd na wszystkie koła BMW xDrive, unikalny dla hybryd plug-in w tym segmencie, zapewnia ponadto optymalną dynamikę i trakcję.

Tryby napędu.

HYBRID/HYBRID ECO PRO, ELECTRIC lub SPORT/XTRA BOOST: korzystaj z inteligentnych trybów jazdy, które zapewniają optymalną współpracę silnika spalinowego i elektrycznego w każdej sytuacji.

Ładowanie.

Czas ładowania (0–100%) BMW X3 xDrive30e wynosi ok. 3,7 godziny przy mocy ładowania 3,7 kWh (BMW Wallbox, szybka ładowarka uniwersalna, publiczne stacje ładowania) i ok. 5,9 godziny przy mocy ładowania 2,3 kWh (gniazdko domowe). W zakresie dostawy BMW X3 xDrive30e znajduje się także kabel ładowania do ładowania na stacjach publicznych oraz karta BMW Charging.

Usługi cyfrowe.

BMW Connected Charging pokazuje Ci dokładnie najbliższe publicznie dostępne stacje ładowania na Twojej trasie. Inne usługi cyfrowe, takie jak BMW Concierge Service lub aplikacja My BMW, jeszcze bardziej ułatwiają codzienną mobilność.
TECHNOLOGIE

USŁUGI CYFROWE I SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ.


System asystujący kierowcy Professional oferuje optymalny komfort i bezpieczeństwo w krytycznych i monotonnych sytuacjach. Oprócz elementów systemu asystującego kierowcy zawiera on asystenta kierowania i prowadzenia po pasie ruchu z rozszerzonymi funkcjami, asystenta zatrzymania awaryjnego, a także asystenta utrzymania pasa ruchu z aktywną ochroną przed kolizją boczną.

Środowisko kierowcy

BMW Live Cockpit Plus z funkcją nawigacji obejmujący cyfrowy wyświetlacz wskaźników o przekątnej 12,3″ i dotykowy wyświetlacz kontrolny o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 10,25″ prezentuje kierowcy wszystkie istotne informacje w bezpośrednim polu widzenia.

Inteligentne połączenia.

Łączenie się z ulubionymi aplikacjami jest proste dzięki standardowej bezprzewodowej kompatybilności z Apple CarPlay® i Android Auto™. Aplikacja Moje BMW umożliwia blokowanie i odblokowywanie drzwi, sprawdzanie stanu pojazdu lub zdalne uruchamianie silnika z urządzenia mobilnego.

Asystent parkowania.

Funkcja hamowania awaryjnego w Active Park Distance Control pomaga w zapobieganiu szkodom parkingowym. Asystent parkowania automatycznie parkuje samochód równolegle lub prostopadle do jezdni. Może on również automatycznie wyparkowywać równolegle do jezdni. System mierzy luki parkingowe podczas przejeżdżania z prędkością poniżej 35 km/h w maksymalnej odległości 1,5 m.

Światła LED.

Reflektory Full LED obejmują technologię automatycznych świateł drogowych, zapewniając lepsze oświetlenie w kazdych warunkach.
USŁUGI FINANSOWE BMW DOTYCZĄCE BMW X3.
FINANSOWANIE I LEASING

USŁUGI FINANSOWE BMW DOTYCZĄCE BMW X3.

Kredyt czy leasing – każda z naszych ofert jest indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb i życzeń.

ZAPYTAJ O BMW X3.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Smorawiński sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody


Zużycie i emisja CO₂.

BMW X3 xDrive30e:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 2,6–2,0
Emisja CO₂ w g/km (cykl mieszany):59–45

BMW X3 xDrive30i:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,5–7,6
Emisja CO₂ w g/km (cykl mieszany): 194–173

BMW X3 M40i:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 9,5–8,8
Emisja CO₂ w g/km (cykl mieszany): 216–199

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2, zużycia energii i zasięgu na napędzie elektrycznym zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Zakresy danych WLTP uwzględniają wszelkie wyposażenie dodatkowe (w tym przypadku z rynku niemieckiego). W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Ponadto zgodnie z rozporządzeniem UE 2022/195 od 01.01.2023 r. wartości NEDC w certyfikatach zgodności WE nie będą już obowiązywać.

Więcej informacji o procedurze pomiarowej WLTP można znaleźć na stronie www.bmw.com/wltp

Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i energii oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.

Oficjalne wartości zużycia paliwa, emisji CO₂, zużycia energii i zasięgu w trybie elektrycznym zostały ustalone zgodnie z obowiązującą procedurą pomiarową i odpowiadają rozporządzeniu (WE) 715/2007 w jego aktualnie obowiązującym brzmieniu. Zakresy danych WLTP uwzględniają wyposażenie dodatkowe. W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Więcej informacji o procedurze pomiarowej NEDC i WLTP znaleźć można na stronie: www.bmw.pl.

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂, zużycia energii i zasięgu na napędzie elektrycznym zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Zakresy danych WLTP uwzględniają wszelkie wyposażenie dodatkowe (w tym przypadku z rynku niemieckiego). W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Ponadto zgodnie z rozporządzeniem UE 2022/195 od 01.01.2023 r. w certyfikatach zgodności WE wartości NEDC nie będą już obowiązywać . Więcej informacji o procedurze pomiarowej WLTP można znaleźć na stronie www.bmw.pl

*Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW X3 xDrive20i za 239 000 zł brutto. Opłata wstępna 24%, okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealera BMW.

Aktualności.